Zalety programu magazynowego

Gospodarka magazynowa, niezwykle istotna w małych i większych przedsiębiorstwach, do sprawnego funkcjonowania potrzebuje niezawodnego oprogramowania. Doskonałym rozwiązaniem jest program magazynowy online. Stwarza nam warunki do pracy z każdego miejsca, z którego mamy dostęp do przeglądarki internetowej. Narzędzie to posiada wiele zalet i przede wszystkim dopasowuje się do indywidualnych potrzeb klientów.

Program magazynowy

Intuicyjny program magazynowy

Program magazynowy LoMag stworzony został przez profesjonalnych programistów, którzy uprościli interfejs w taki sposób, aby dla każdego użytkownika był on przystępny, intuicyjny i łatwy w obsłudze. Zastosowanie najnowszych technologii zapewnia długotrwałe i stabilne działanie. Dostępność online daje możliwość natychmiastowego zgłoszenia problemów technicznych oraz szybkiej pomocy. Dodatkowo dostępna wersja testowa produktu pozwala wypróbować oprogramowanie przed jego zakupem.

Niezwykle ważną funkcją dla sprawnej organizacji pracy w magazynie jest rejestrowanie procesów. Oprogramowanie umożliwia nam wprowadzanie informacji o operacjach zachodzących na stanie magazynu. Działania te zostają zapisane w bazie programu, do której mamy nieograniczony dostęp. W razie potrzeby możemy po prostu sprawdzić historię aktywności magazynowych. Do istotnych operacji w magazynach należy również komplementacja towarów. Program magazynowy pozwala nam grupować produkty i układać je w taki sposób, aby jak najlepiej wykorzystać powierzchnie. Ponadto oprogramowanie obsługuje dowolną liczbę stanowisk i magazynów.

Kolektor danych ARGOX PA-20 - Przenośny terminal z polskim oprogramowaniem

Zarządzanie magazynem bez problemów

Jednym z głównych zadań programu magazynowego jest tworzenie i edycja dokumentów, takich jak przyjęcia, zwroty, przeceny, a także ich segregacja. Ma to ogromne znaczenie w przypadku większych przedsiębiorstw, dla których tworzenie przejrzystej bazy danych jest priorytetem. Dodatkowo oprogramowanie pozwala nam przygotowywać raporty dzienne, tygodniowe, miesięczne oraz etykiety produktów. Oprogramowanie obsługuje wiele formatów w tym PDF, jak również umożliwia nam przenoszenie danych do arkuszy kalkulacyjnych typu Excel.

Najlepszy kolektor danych

Ogromną zaletą programu jest obsługa większości popularnych drukarek etykiet i czytników kodów kreskowych. Na uwagę zasługuje przede wszystkim obsługa kolektora danych ZEBRA MC2180, dostępnego z polskim oprogramowaniem. Urządzenie to charakteryzuje się niezwykłą trwałością. Jest odporne na upadki, a także na działanie wody i kurzu. Potrafi odczytać każdy kod kreskowy, a zastosowana technologia pozwala na bezprzewodową komunikację z urządzeniami peryferyjnymi. Kolektory danych dzięki wbudowanemu systemowi Windows CE usprawniają pracę każdego magazynu. Nie przeciążają one urządzeń i dają nam możliwość pracy w trybie online. Umożliwia to pracę w czasie rzeczywistym na bazie danych programu magazynowego bez konieczności synchronizacji.

Witamy na stronie Programu Magazynowego. O jakości programu zaświadczy rzesza zadowolonych klientów.


O czym ćwierkamy Twitter
 Dołącz do nas Facebook
Obserwuj na  Google Plus